BG EN

Жертвите на неделния терористичен акт в Багдад надхвърлиха 200 души

СВЕТЪТ ДНЕС

Жертвите на неделния терористичен акт в Багдад надхвърлиха 200 души

7848
на 04.07.2016
Жертвите на неделния терористичен акт в Багдад надхвърлиха 200 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По последни данни загиналите при атентата в иракската столица в неделя са вече 213. Над 200 са ранените, съобщава АФП като се позовава на медици и представители на силите за сигурност.

препоръчано

Припомняме, че кола бомба се взриви на оживено място в района Ал-Карада в центъра на Багдад.

Отговорност за атентата пое терористичната групировка „Ислямска държава”. В Ирак е обявен тридневен траур.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК