BG EN

Жертвите на терористичния акт на "Ислямска държава" в Багдад достигнаха 292 души

СВЕТЪТ ДНЕС

Жертвите на терористичния акт на "Ислямска държава" в Багдад достигнаха 292 души

12114
на 07.07.2016
Жертвите на терористичния акт на Ислямска държава в Багдад достигнаха 292 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористичният атентат в иракската столица, извършен от близкоизточната радикална групировка „Ислямска държава“, е отнела живота на 292 души, предава AFP, като се позовава на здравния министър на страната Адила Хамуд.

препоръчано

Самоличността на 177 души, убити при нападението рано в неделя, все още не е установена. Телата на 115 жертви на една от най-смъртоносните атаки в историята на страната вече са предадени на семействата им, уточни в изявление Адила Хамуд. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Новият държавен дълг на прицела на депутатите, от ПБ: Тегленето не е по желание, а по необходимост (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Новият държавен дълг на прицела на депутатите, от ПБ: Тегленето не е по желание, а по необходимост (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК