ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Жестока гавра с нашенци: Белгийци ги карали да работят по 16 ч. всеки ден
5649
на 13.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирима нелегални български работници са били подложени на жестока трудова експлоатация от двама братя от турски произход в белгийския град Намюр, предаде „Труд“.
препоръчано
Нашенците били принуждавани да работят в хлебопекарна по около 112 часа в седмицата или 16 часа на ден, всеки ден. В различни периоди от 2004 до 2007 година трима мъже и една жена са били подлагани на този нечовешки ритъм на работа, коментира медията.
Работното им време е било от 17 часа до 10 часа сутринта.
Идея: Студентите държавна поръчка да работят поне 5 г. в страната
5583
на 22.12.2015


