ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отново жестока катастрофа. Моторист се заби в лека кола с висока скорост. Инцидентът стана в Пловдив, информира Нова телевизия.
препоръчано
Младежът, на възраст около 20 години, е с опасност за живота. Той беше откаран в болница, след като престоя на пътя 14 минути. Мотористът се е движел с висока скорост по булевард „Цариградско шосе” в посока центъра, когато се забил в лекия автомобил.
От удара младежът е паднал на платното, а моторът продължил да се пързаля още 20-30 метра. Това е третата катастрофа за тази година на водача на мотора.


