BG EN

ЖЕСТОК ГАФ: Издигнатият от БСП Румен Радев и псевдодесните от "ДеБъ" проспаха годишнината от падането на Берлинската стена

Политика

ЖЕСТОК ГАФ: Издигнатият от БСП Румен Радев и псевдодесните от "ДеБъ" проспаха годишнината от падането на Берлинската стена

172229
на 10.11.2019
ЖЕСТОК ГАФ: Издигнатият от БСП Румен Радев и псевдодесните от ДеБъ проспаха годишнината от падането на Берлинската стена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голям гаф сътвориха президентът Румен Радев и вицепрезидентът Илияна Йотова, които за разлика от множество европейски държавни лидери буквално проспаха 30-годишнината от падането на Берлинската стена. 

препоръчано

Това е световно събитие, което постави началото на края на тоталитарните комунистически режими в страните от тогавашния съветски блок, включително и в България., съобщава "ДС.com". Президентската институция по никакъв начин не отбеляза този паметен за европейците и свободолюбивите хора исторически момент.

Така президентската двойка, издигната от БСП преди 3 години, за пореден път се дистанцира от демократичните ценности и събитията, довели до рухването на тоталитарната комунистическа система в Европа, включително в нашата страна.

Цял ден сайтът на президента остана безмълвен за това събитие, а адекватна реакция липсваше и в личните профили на Радев и Йотова в социалните мрежи – просто двамата очевидно са се радвали на почивката си в съботния ден.

*Мълчание по случай датата запазиха ѝ „десните“ от ДБ. Падането на Берлинската стена не беше отбелязано в профилите в социалните мрежи на Атанас Атанасов, Радан Кънев или Христо Иванов. Мая Манолова също не написа нищо по случай 9 ноември.  

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК