BG EN

Жесток инцидент във Враца! Автомобил потроши дете на улицата, прати го в болница

ЧАС ПИК

Жесток инцидент във Враца! Автомобил потроши дете на улицата, прати го в болница

12440
на 25.09.2014
Жесток инцидент във Враца! Автомобил потроши дете на улицата, прати го в болница

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дете е било блъснато вчера във Враца, съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР. Малчуганът е в болница, като опасност за живота му няма, уточняват полицията.
Инцидентът е станал малко преди 17 часа. Лек автомобил „Рено Клио”, управляван от врачанин с инициали А.А. с 31-годишен стаж като шофьор, блъснал преминаващия от дясната му страна малолетен пешеходец, също от Враца.
Детето е транспортирано до центъра за спешна медицинска помощ. То има контузия на гръдния кош, рана на десния лакът, охлузвания по лицето и фрактура на втория пръст на лявата ръка. Настанено е в хирургичното отделение на врачанската болница без опасност за живота.
Причината за пътно-транспортното произшествие е в процес на установяване. Водачът е изпробван за употреба на алкохол, като дрегерът е дал отрицателен резултат. Издаден му е талон за медицинско изследване.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК