BG EN

Забраниха на президента на Южна Корея да пътува

Азия

Забраниха на президента на Южна Корея да пътува

11583
на 09.12.2024
Забраниха на президента на Южна Корея да пътува
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на правосъдието на Южна Корея съобщи, че е наложило забрана за пътуване на президента Юн Сук Йол, тъй като полицията го разследва заради опита за обявяване на военно положение, предаде АФП.

препоръчано

По време на парламентарно изслушване депутат попита дали на Юн, който е обвинен, че е ръководил въстание, като е обявил военно положение на 3 декември, е забранено да напуска страната. 

“Да, така е“, каза Бае Санг ъп, комисар на имиграционните служби в Министерството на правосъдието, предава БГНЕС.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за началото на Коледните заговезни: Близнаците търговци са под риск от загуби, Девата да не отказва колегиална помощ, защото Меркурий е ретрограден САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за началото на Коледните заговезни: Близнаците търговци са под риск от загуби, Девата да не отказва колегиална помощ, защото Меркурий е ретрограден
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Пътният експерт Владимир Тодоров с тежки думи за кортежа на Радев, карал в насрещното: От НСО дерибействат на пътя! Останките и мисленето от УБО не са изкоренени от всички (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Пътният експерт Владимир Тодоров с тежки думи за кортежа на Радев, карал в насрещното: От НСО дерибействат на пътя! Останките и мисленето от УБО не са изкоренени от всички (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК