ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Оставката на кабинета вече е депозирана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Членове на Конгреса на САЩ, свързани със закона за демокрация и права на човека в Хонконг, са обявени за персона нон грата и ще им бъде забранено влизане в страната. Това съобщи официалният представител на Министерството на външните работи на Китай Ген Шуан, предава ТАСС.
"Китайското правителство със сигурност има право да реши дали тези лица могат да преминат границата на Китай“ каза Ген Шуан.
препоръчано
"Разбира се, че всички тези хора, обявени за персона нон грата, няма да могат да посетят Китай“, изтъкна още той, цитиран от "Фокус".
свързани новини
Част от Конгреса обмислят мерки срещу израелския посланик в САЩ
9042
на 17.08.2019
Белият дом и Конгреса със сделка да избегнат фалит на САЩ
9301
на 23.07.2019
12 души загинаха при пожар в жилищна сграда в Южен Китай
6786
на 10.12.2025
Microsoft ще инвестира 17,5 милиарда долара в Индия
14735
на 09.12.2025
Не стихват подновените сражения между Тайланд и Камбоджа
7970
на 09.12.2025


