ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианската национална асоциация за защита на природната среда и за защита на правата на консуматорите ще настоява правителството да забрани тютюнопушенето по плажовете в страната.
препоръчано
Мотивът за това искане е твърдението на учените от Националния институт за туморни заболявания в Милано, че издишвания от пушачите дим замърсява въздуха много повече от отделяните от автомобилите газове. За пример в реализирането на идеята Асоциацията посочва този на намиращия се източно от Венеция морски курорт Бибионе, където забраната действа от две години и е констатирано значително подобряване на чистотата на въздуха.
В момента по всички плажове между Алпите и Сицилия е забранено изхвърлянето
Одобриха бюджета за социално осигуряване във Франция
7043
преди 5 часа


