ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Забъркаха и Светия синод в "ало измамите"! В Гигинския манастир вече се водят просветни литургии срещу мошениците
10226
на 16.01.2017
Светият синод ще мисли, как да накара вярващите да бъдат по-бдителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Църквата - на поход срещу "ало" измамниците, след като престъпниците започнаха да звънят от името на свещеници.
препоръчано
Светият синод ще мисли, как да накара вярващите да бъдат по-бдителни, а в Гигинския манастир вече започнаха и да действат.
Отец Никанор не пропуска литургия без да говори на хората за опасността от измами по телефона. Това, което прави той може да стане практика в цялата страна, предава Нова тв.
Предложение църквата да участва в кампания срещу телефонните мошеници вече е внесено към Светия синод и предстои да се обсъди на предстоящо заседание.


