BG EN

Заводите на „Тойота” в Северна Америка остават затворени поне до 1 май

СВЕТЪТ ДНЕС

Заводите на „Тойота” в Северна Америка остават затворени поне до 1 май

8012
на 09.04.2020
Заводите на „Тойота” в Северна Америка остават затворени поне до 1 май
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-голямата японска автомобилостроителна корпорация Toyota Motor реши да продължи спирането на производството в 14 свои предприятия в Северна Америка поне до 1 май заради пандемията от коронавируса. Това съобщи агенция „Киодо”, цитирана от ТАСС.

препоръчано

Допълва се, че подновяването на работата на производствените линии на заводите, които не работят от 23 март, се планира за 4 май.

От „Тойота” спряха работата на предприятията си в Европа заради пандемията от коронавируса до 20 април.

 

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК