ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА новина от сърцето на Европа: Костов, Иван Кръстев и Иво Прокопиев редят министрите в кабинета на Гюров
ГОРЕЩО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков: Административният и управленски опит на Гюров е нулев, кликата ППДБ е овъртолена около сектата "Петрохан", а Йотова ги легитимира (ВИДЕО)
РАЗВЕДРЯВАНЕ НА ДОНДУКОВ 2: Георги Харизанов разкри с какво се отличи Илияна Йотова на фона на Радев
ЧЕРВЕНО ОСТРИЕ! Милионерчето Терзиев затъва все повече, въоръжил е педофили, а те са му продухвали фонтанелата. Оставка!
Президентът: Вписването на българите в Конституцията на Северна Македония е неотменимо условие за нейното европейско членство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
8000 лева са били откраднати от дома на 41-годишен мъж във видинското село Покрайна, съобщиха от областна дирекция на МВР - Видин, пише Трибали.
препоръчано
Вчера около 18 часа е постъпил сигнал от 41-годишния К.И. от село Покрайна, който алармирал за откраднати от дома му 8 000 лева.
Кражбата е извършена в периода от 14,30 до 17,30 часа на същия ден. апашите разбили вътрешна врата на жилището. По случая в районното полицейско управление във Видин е образувано досъдебно производство.
Касир преброи пласирани 20 евро менте в Русе
8175
преди 3 часа
В Шумен закопчаха трима заради марихуана и метамфетамин
4649
преди 4 часа
Издирван от Интерпол залови полицията в Кюстендил
6774
преди 5 часа


