BG EN

Задръствания блокират движението в центъра на Пловдив

Животът днес

Задръствания блокират движението в центъра на Пловдив

7576
на 26.05.2014
Задръствания блокират движението в центъра на Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задръствания затрудняват движението по централни пловдивски булеварди, предаде "Фокус" - Пловдив. Натоварен е трафикът по бул. "Цар Борис Трети Обединител", бул."Шести септември'', бул. "Васил Априлов", бул. "Руски", както и в района на Сточна и Централна гара.

препоръчано

В Пловдив и региона продължават ремонтните дейности. Все още не е приключила реконструкцията на моста на река Марица, на бул. ''Васил Априлов''. Движението там се извършва двупосочно само в западното платно. Затворена заради ремонт е и част от северното платно на бул. "Никола Вапцаров" в район "Южен" в града. Няма данни за затворени пътни участъци в областта.

Заради ремонт по автомагистрала ''Тракия'', в района на Пазарджик, движението на тежкотоварни моторни превозни средства с маса над 12 тона (включително ремаркета и полуремаркета), в посока от Бургас за София се отбива при Пловдив, п.в. Север по път ІІ-64 до околовръстен път на Карлово и се пренасочва по път І-6 към София.

Ограничението е валидно до 31-ви май. Ремонтни дейности затрудняват движението по пътя Асеновград – Смолян, на изхода на Асеновград, в посока Бачково.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК