ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Операцията на отряд "Кобра" в "Люлин" свързана с незаконно финансиране на метежите срещу управляващите?
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Окръжна прокуратура - Сливен задържа за срок до 72 часа Г.В. Той е обвинен за това, че умишлено умъртвил родния си син. Престъплението е осъществено на 27.04.2023 г. в село Горно Александрово, общ. Сливен. То е квалифицирано по чл.116,ал.1, т.3, предл.3, вр. чл.115 от НК.
препоръчано
По време на разследването е установено, че убийството е извършено след възникнал спор между двамата мъже. Престъплението е извършено с нож, с който са нанесени четири удара по тялото на пострадалия 40-годишен мъж.
Предстои Окръжна прокуратура - Сливен да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ по отношение на обвиняемото лице.
свързани новини
ШОКИРАЩО! Баща уби сина си с чук в Пазарджишко
12875
на 25.09.2017


