ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
МВР задържа извършител на въоръжен грабеж. Мъжът е задържан за 72 часа и вече е с повдигнато обвинение, съобщиха от ведомството.
препоръчано
Грабежът е станал около 3.30 часа на 3 октомври. Тогава рецепционистка в хотел на ул. "Св. Св Кирил и Методий" съобщила, че минути по-рано нахлул непознат мъж, който я заплашил с нож и отнел наличния оборот. След предприетите действия е задържан 27-годишен, с криминални регистрации, от с. Киченица.
Полиция тараши магазини в "Столипиново“, откри много ментета
13141
преди 9 часа
Млад мъж преби приятелката си в Джебел
8115
преди 10 часа
Митничари от Лесово спипаха 16 тона недекларирани зеленчуци
9594
преди 13 часа
Навръх 8 март: Мъж преби бременната си приятелка в двора на училище в Перник
12100
преди 13 часа


