ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иракски мигрант е бил задържан в хостел в полския град Лодз по подозрение за тероризъм, предаде РИА Новости, позовавайки се на местни медии.
препоръчано
У мъжа са открити записи, които „могат да сочат към това, че той е планирал извършването на терористична атака в Лодз“.
Районният съд е взел решението за ареста на иракчанина за два месеца. Агенцията за вътрешна сигурност на Полша в момента установява дали задържаният е действал сам или в състава на престъпна група.
свързани новини
Британски таблоид: Третата световна война ще започне в Полша
56225
на 24.07.2016
40 000 охраняват папа Франциск в Полша
10654
на 24.07.2016


