BG EN

Задържаха мъж, извършвал непристойни действия спрямо жени в градския транспорт в София

Крими

Задържаха мъж, извършвал непристойни действия спрямо жени в градския транспорт в София

24718
на 28.04.2025
Задържаха мъж, извършвал непристойни действия спрямо жени в градския транспорт в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Криминалисти на Първо РУ-СДВР задържаха мъж, извършвал непристойни действия.
 
Полицейската работа стартирала след сигнал, получен от 21-годишна жена, съобщават от МВР.

Тя се оплакала, че на 18 април в автобус на градския транспорт в София непознат мъж извършил непристойни действия спрямо нея.

препоръчано

По случая било образувано досъдебно производство.

Тази сутрин в полицията бил получен отново сигнал от момиче, което разказало, че на спирка на градския транспорт в кв. „Дианабад“ е имала съприкосновение с мъж, който извършил непристойни действия спрямо нея.

В резултат на незабавните оперативно-издирвателни действия за броени часове полицейски служители на Първо РУ установили и задържали извършителя - 32-годишен мъж, известен с криминални прояви и с много на брой регистрации в полицията.

Работата по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК