ГОРЕЩО
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Благоевград установи група непълнолетни момчета, увредили 15 броя надгробни паметници, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Благоевград.
препоръчано
В резултат на незабавно проведени издирвателни мероприятия, от полицейски служители на 02 Районно управление „Полиция” - Благоевград, са установени седем момчета от град Благоевград, четирима на 12 години, двама на 10 години и един на 13 години, които за времето от 12.40 часа до 13.05 часа на 23 февруари, са увредили 15 броя надгробни паметници и плочи, находящи се на „Гробищен парк” на ул. „Ал.Стамболийски” в град Благоевград.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.164 от Наказателния кодекс.
Къде се е намирал единственият древен мол, открит на територията на България
10235
преди 3 часа
Откраднаха коледна елха в Радомир
10802
преди 5 часа
ДНЕС: Откриват ски сезона в Банско - ето я пълната програма на събитията
7221
на 13.12.2025


