ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Задържана 47-годишен нидерландец за насилие към 50-годишната му бивша приятелка в Перник, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал на 24 септември в шивашка фабрика. Между чужденецът, собственик на фабриката и 50-годишната му бивша приятелка и съдружник в бизнеса от София, е възникнал имуществен спор, при който той е блъснал жената.
При друг случай - на 24 септември е подаден сигнал от 49-годишна жена от пернишкото село Студена, че след възникнал скандал с 52-годишният ѝ съпруг, той ѝ е нанесъл побой.
Мъжът е арестуван. По случаите се водят разследвания под надзора на прокуратурата.
свързани новини
ПАК НАСИЛИЕ! Мъж влязъл с взлом в разградската болница
31028
на 21.09.2025
Мъж преби съпругата си в Разградско
16946
преди 15 часа
Шофьор рецидивист отказа проба за дрога, а колата му се оказа с подменен номер
12711
преди 18 часа


