ГОРЕЩО
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
Константин Мишев приключи Асен Василев: Всичко в този човек е смешно. Пълничък и ококорен КАУДИЛЬО, но с мечта да ръководи
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Органите на реда в японския град Хикона са задържали сътрудник на полицията, който е застрелял партньора си и е избягал, съобщава NHK, цитирани от Лайф.
препоръчано
Според информацията, трагедията се е разиграла в полицейски участък. 19-годишният полицай е стрелял няколко пъти в своя 41-годишен партньор, след което е избягал от местопрестъплението, измъквайки се с патрулен автомобил.
Органите на реда веднага започнали преследване, което продължило през почти цялата нощ, като в ранните утринни часове беглецът е бил задържан.
Убиецът признал, че не издържал на издевателствата, на които бил подлаган от партньора си.
Превод и редакция: ПИК
Снежна блокада в десетки окръзи на Турция
5951
преди 6 часа
55-има души загинаха при пожара в мол в Карачи
7263
на 22.01.2026
НА СУХО В ТЪМНОТО: Киргизстан забранява продажбата на алкохол през нощта
7329
на 22.01.2026


