BG EN

Задържаха хакери в Русия, извличали пари от банкови сметки с вирус

СВЕТЪТ ДНЕС

Задържаха хакери в Русия, извличали пари от банкови сметки с вирус

5239
на 11.04.2015
Задържаха хакери в Русия, извличали пари от банкови сметки с вирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сътрудници на отдела за високотехнологични престъпления в Министерството на вътрешните работи на Русия, Управление „К“, са задържали престъпна група хакери, крадящи пари от картите на банкови клиенти с помощта на вируси, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.

препоръчано

Според информацията те разработвали вируси за устройства с операционна система Андроид. 

Според информация от пресцентъра на руското ведомство, в резултат на ареста са предотвратени щети за над 50 милиона рубли.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК