BG EN

Закопчаха българин в Сърбия, пробвал да подкупи ченгета

Балкани

Закопчаха българин в Сърбия, пробвал да подкупи ченгета

15712
на 09.01.2024
Закопчаха българин в Сърбия, пробвал да подкупи ченгета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Сърбия е задържала българския гражданин И. Г (56 г.) при опит да даде подкуп, съобщава агенция Танюг.

препоръчано

И. Г. се подозира, че снощи (7 януари) на граничния пункт "Джердап", по време на контрола, дал на полицай пари между документите, за да не съобщи на митницата, че има кутии с цигари в управлявания от него камион.

Както е посочено, арестът е извършен от членове на отдела за борба с корупцията на Дирекция Криминална полиция Сърбия, в сътрудничество със специалния отдел за борба с корупцията на висшата прокуратура в Ниш и дирекцията на гранична полиция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК