ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от деветимата основни заподозрени за извършването на геноцида в Руанда – бивш кмет, обвинен в избиването на хиляди и организирането на масови изнасилвания, е бил арестуван, предава AFP.
препоръчано
Ладислас Нтаганзва е обвинен в геноцид и престъпления против човечеството, „за клането на хиляди тутси…и сексуално насилие срещу много жени“, се казва в изявление на ООН.


