ГОРЕЩО
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Стар познайник на полицията е побойникът, нашамарил Ивайло Мирчев
Петър Витанов: Почти всичко, което слагаме на трапезата си е внос - нашата цел е да спрем ръста на цените
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
Мирчев се оплете за снощния екшън - във Фейсбук се хвали, че не са го били, но в монтираното му ВИДЕО се чува ясно как се жали на 112, че е ударен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
35-годишен мъж от с. Гита е задържан за телефонни измами на обща стойност 16 500 лева.
препоръчано
Мъжът е действал по схемата „спешна операция" на територията на полицейското управление в Чирпан. Той е задържан за срок до 24 часа.
На 19 ноември е измамил 81-годишна жена от с. Винарово. Тя е предала 3 000 лв. на непознато лице.
На 22 ноември 79-годишна жена от с. Найденово е предала сумата от 1500 лв., а ден по-късно мъжът е взел 11 000 от 82-годишен жител на с. Спасово. Мъжът е извършил телефонна измама и в Чирпан. 66-годишна жена е предала 1000 лева.
Спипаха тийнейджър с фалшиви 2600 евро в Луковит
1890
преди 14 минути
Ужилиха възрастна жена с 14 000 евро през инвестиционна измама
8725
преди 2 часа


