ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
61-годишна управителка на аптека е задържаназа присвояване на скъпоструващ медикамент, предназначен за лечение на пациенти, страдащи от определени видове онкологични заболявания. Това съобщават от Областната дирекция на МВР-Варна.
препоръчано
Лекарството не се разпространява в търговската мрежа и се отпуска по лекарско предписание. Кражбата е извършена от болнична аптека в специализирано болнично заведение.
Управителката е задържана в резултат на проведени продължителни оперативно-издирвателни действия. Тя е задържана за срок от 72 часа. По случая е образувано досъдебно производство, като всички процесуално-следствени действия са извършени под надзора на Районна прокуратура - Варна.


