ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
ГРОЗЕН СКАНДАЛ при Цветанка Ризова! Соломон Паси заплаши водещата, че ще напусне студиото, и получи унищожителна критика от собствената си съпруга Гергана
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
Митко Есемеса не знае дали ще е част от партията на Радев, отрече Цветанов да реди листите (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Радев вече е обикновен гражданин, но кортежът и охраната му са по-внушителни от тези на Путин (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Благоевград задържа 20-годишен мъж за опит за телефонна измама, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Благоевград.
препоръчано
Вчера, около 16:15 часа в 02 Районно управление „Полиция”-Благоевград е получен сигнал от 82-годишна жена от село Покровник, Община Благоевград за това, че чрез телефонно обаждане от непознат за нея мъж й е поискана сумата от около 2000 лева за капариране на хладилници.
От полицейски служители на 02 РУ-Благоевград, със заповед за задържане до 24 часа, като съпричастен в неуспешната телефонна измама, е задържан К.Д. на 20 години от град Благоевград. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.
свързани новини
85-годишна жена е станала жертва на телефонна измама със сумата от 2000 лева
5968
на 28.10.2015
В София задържаха наркодилър в близост до училище
3673
преди 48 минути
Разкриха нарколаборатория в бургаския квартал "Победа"
5142
преди 2 часа
21-годишна се е опитала да внесе фалшиви евробанкноти в банка
12447
преди 3 часа
Разбиха група за клониране на крадени автомобили
8585
преди 3 часа


