ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кражба на 4000 лв. от апартамент е заявена в РУ Дупница. Предприети са незабавни издирвателни мероприятия и извършителят е установен. 29-годишният крадец е проникнал чрез взломяване на балконска врата в жилището и отнел парите.
препоръчано
Криминалистите установили младия мъж , който напазарувал с част от парите предмети за бита му, 1200 лв. останали. Той не е известен на полицията с противозаконни деяния. Срещу него е започнато досъдебно производство в РУ Дупница.
Разбиха престъпна група за пласиране на наркотици
10718
преди 10 часа
Камери заснеха доста нагла кражба от магазин в Пловдив
18956
преди 12 часа


