ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заловиха бежанци, превозващи нелегални мигранти, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
В 07.00 ч. във вторник на бул. “Карцов” в Карлово полицейски патрул спира автомобил с четирима мигранти - мъже на възраст между 20 и 30 години, представящи се за мароканци.
Водачът на колата е мароканец с документ от бежанския център “Враждебна”. С него пътувала и жена му.
Имало и пилотен автомобил.
Закопчаха мъж, опитал да погълне дрога пред полицаи в Етрополе
5263
преди 5 часа
Пироман запали къщата на възрастна жена с коктейл "Молотов"
7499
преди 6 часа
Заловиха апаш, пребил мъж за 20 лева на автобусна спирка
7207
преди 6 часа


