ГОРЕЩО
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама мъже са засечени да шофират в Добрич след употреба на алкохол, съобщават от полицията. На 25 септември, около 6.45 часа за проверка е спрян лек автомобил „Фолксваген”. Установено е, че шофьорът - на 60 години от село Врачанци, кара с 1.23 промила алкохол.
препоръчано
Тази нощ, около 1.00 часа е засечен друг водач, който управлявал кола при наличието на 1.44 промила алкохол. Мъжът е на 27 години, от село Стефаново.
Двамата нарушители са задържани за 24 часа. По случаите са образувани бързи полицейски производства.
Разследването по случая "Кабакум" продължава
17722
преди 5 часа
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
80768
преди 16 часа
ЗЛОВЕЩО! Труп на тийнейджър намерен в "Орландовци" - вече има задържан
57770
преди 22 часа
Мъж се напи и буйства в хотел в Пловдив
15890
на 21.06.2026


