ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хванаха 39-годишен мъж в момент на кражба от частен имот в Нова Загора, съобщиха от полицията.
препоръчано
Сигналът е получен на 8 май на ул. „Поборническа“. Установено е, че мъжът е кримилано проявен. Към мястото незабавно са изпратени екипи.
Мъжът е проникнал с взлом и е извършил кражба на различни вещи-битова техника, ел. инструменти и други, които е натоварил в лек автомобил, паркиран от него в имота.
Мъжът е отведен в РУ-Нова Загора и задържан за 24 часа.
По случая се води разследване.
ГОРЕЩО В ПИК! Месеци следили шефа на Пето районно преди да го приберат с белезници
130987
преди 11 часа
Мъж преби съпругата си в Разградско
17605
преди 19 часа
Шофьор рецидивист отказа проба за дрога, а колата му се оказа с подменен номер
13474
преди 22 часа


