BG EN

Заловиха мъж за ало измама за 16 000 лв. в Хасково

Крими

Заловиха мъж за ало измама за 16 000 лв. в Хасково

15764
на 30.09.2024
Заловиха мъж за ало измама за 16 000 лв. в Хасково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заловиха мъж за телефонна измама в Хасково, съобщиха от полицията.

препоръчано

Измамата е станала на 27 септември. Мъжът се е представил се за лекар и е позвънил на стационарния телефон на 85-годишна жена.

По схемата, че нейн роднина се нуждае от спешна операции на краката, мнимият доктор ѝ поискал парични средства.

Възрастната жена е събрала 16 000 лева и ги е предала на входа на дома си на улица „Стара планина“. 

След като е разбрала, че е въведена в заблуждение, тя е подала сигнал. След разследване униформените са задържали мъжа от джебелското село Добринци.

Той е направил самопризнания и е върнал парите.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК