ГОРЕЩО
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Незаконно добита дървесина установиха служители на полицейското управление в Стражица.
Вчера при извършена проверка на имот в село Сушица, обитаван от 59-годишен мъж, са установени 10 пространствени куб. м дърва за огрев без горска марка и превозен билет.
По случая е започнато досъдебно производство.
препоръчано
Прокуратурата се самосезира за незаконна сеч в Разлог
13452
на 11.08.2020
Незаконна сеч в столичния кв. "Дружба"
15219
на 09.06.2020
Незаконна сеч повали 231 дървета в Своге
19085
на 24.04.2020


