ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
40-годишен бургазлия, укривал се от правосъдието в продължение на шест месеца, е задържан при специализирана акция на бургаските криминалисти. Той е бил обявен за общодържавно издирване през декември миналата година, когато е задържан от полицията, но успява да избяга и да се укрие.
Присъдата на Георги Я. е била наложена заради и серия кражби. Наказанието, което му е било наложено тогава, е 4 години затвор.
След издирване мъжът е заловен и предаден на затворническите власти, съобщиха от полицията.
препоръчано
Разследват смъртта на котка в Чирпан
10934
преди 5 часа
Задържаха мъж, заплашил жена и я пробол с вилица под окото
11809
преди 6 часа
Заловиха рецидивист, задигнал кутия за дарения от параклис
7319
преди 8 часа


