ГОРЕЩО
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Деница Сачева охлади мераците на ППДБ - каза защо Борисов трябва да остане начело на ГЕРБ
Александър Йорданов за срещата с ППДБ при Радев: Различия в мненията - нула. Акъл - един. Но за власт мерак - неугасим
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ръководството на БСП подава оставка - Зафиров остава лидер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пернишката полиция е установила поредния нерегламентиран превозвач на пътници, съобщи говорителят на Областната дорекция на МВР Венцислав Алексов.
препоръчано
Таксито-"пират", което возело на цената на билета до съответното място, е проверено при акция на служители на секторите "Противодействие на икономическата престъпност" и "Пътна полиция" към ОД на МВР-Перник, на местното представителство на "Автомобилна инспекция", на НАП-София.
Проверен бил "Форд Ескорт", управляван от радомиреца Б.М. (36 г.). В колата имало двама души, пътуващи по маршрута София-Перник. На водача е съставен акт за административно нарушение. Проверките продължават.
22-годишен се помисли за Пабло Ескобар - тръгна за Гърция с 18 кила канабис в колата
6494
преди 45 минути
ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ Я: Издирват 51-годишната Галина от Шумен (СНИМКА)
8326
преди 1 часа
Задържаха мъж, заплашвал с убийство приятелката си в Шуменско
4842
преди 2 часа


