BG EN

Заловиха туристки от Словакия да крадат хавлии и козметика в Приморско

Крими

Заловиха туристки от Словакия да крадат хавлии и козметика в Приморско

6484
на 24.06.2021
Заловиха туристки от Словакия да крадат хавлии и козметика в Приморско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В резултат на полицейските действия на служители от Районно управление – Приморско, по отношение кражбите на дамска козметика и плажни кърпи, осъществени от два магазина, намиращи се в съседство на ул. "Перла" в Приморско, са установени извършителките на деянието.

препоръчано

Това са две словашки туристки, на 28 и 51 години, които направили пълни самопризнания и възстановили щетите.

Работата по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК