BG EN

Заляха с киселина директора на "Болшой театър"

КУЛТУРА

Заляха с киселина директора на "Болшой театър"

6290
на 18.01.2013
Заляха с киселина директора на Болшой театър
Автор:   Иван Атанасов
Неизвестно лице е плиснало киселина в лицето на художествения ръководител на прочутия руски "Болшой театър", съобщиха руските медии. Нападението срещу 43-годишния Сергей Филин е извършено снощи на паркинг близо до дома на балетиста, когато той е излизал от колата си. Филин е откаран в болница с изгаряния на лицето, главата и очите. Има опасност за зрението му.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК