BG EN

Заместничката на Джон Кери ще обсъди с ЕС и НАТО сигурността в региона

ЕС

Заместничката на Джон Кери ще обсъди с ЕС и НАТО сигурността в региона

2981
на 12.05.2014
Заместничката на Джон Кери ще обсъди с ЕС и НАТО сигурността в региона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-държавният секретар на САЩ за Европа и Евразия, Виктория Нюланд ще посети Белгия, Люксембург, Естония, Словакия и Великобритания в периода до 15 май, предаде УНН. 

препоръчано

По време на своята обиколка Нюланд ще обсъди с колегите си от ЕС и НАТО въпроси по глобалната сигурност и регионалните проблеми. 
Отбелязва се, че в Лондон американският дипломат ще обсъди насрочената за септември среща на НАТО, а в Братислава ще участва в организираната от правителството на Словакия конференция по сигурността GLOBSEC.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК