BG EN

Запалиха семейни автомобили на бивш депутат в Шумен

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Запалиха семейни автомобили на бивш депутат в Шумен

4008
на 08.04.2015
Запалиха семейни автомобили на бивш депутат в Шумен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

4 автомобила изгоряха тази нощ в Шумен. Трите пламнали на улица "Цар Иван Александър" зад Театъра, а четвъртият бил паркиран на петдесетина метра на ул. "Янко Сакъзов".

препоръчано

Първият сигнал за опожарен автомобил на ул. "Янко Сакъзов" е подаден в 3,05 часа, а за другите - в 3,19 часа. Към момента мястото на инцидента се охранява от полицаи. Извършва се втори оглед. Изгорелите зад Театъра коли са Опел Кадет, Ситроен Берлинго и Шкода Октавия. Тази на паркинга на "Янко Сакъзов е Мицубиши Паджеро". Два от автомобилите са собственост на семейството на акушер-гинеколога и бивш депутат Христо Таракчиев. Именно тези две коли са запалени от неизвестния подпалвач, а останалите две изгорели, тъй като били наблизо. Ситроенът Берлинго и Паджерото били регистрирани на сина му Станислав.

"Нищо не мога да ви кажа, говорете със сина ми, колите са негови", каза д-р Таракчиев. По непотвърдена информация Станислав Таракчиев се занимава със земеделие и аренда на земи. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК