ГОРЕЩО
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три синагоги и музей в Ню Йорк са получили бомбени заплахи в събота през нощта. Полицейските сили не са открили опасност в нито един от обектите, съобщи Ен Би Си.
препоръчано
Управителят на административния район Манхатън Марк Д. Ливайн заяви, че заплахите за бомби в синагогите са „явно престъпление от омраза и част от нарастваща тенденция на инциденти срещу еврейски институции“.
"Това е явно усилие да се всее страх в еврейската общност", допълни Ливайн.
Антисемитските нападения, вандализъм и тормоз в САЩ се увеличиха повече от два пъти миналата година до рекордно високо ниво, тъй като антиеврейските настроения се повишиха след началото на войната между Израел и "Хамас" през октомври.
свързани новини
Стивън Спилбърг е убеден, че контактът с извънземни е въпрос на време
7004
преди 15 часа
НАСА нареди евакуационна готовност на МКС заради теч на въздух
8181
преди 16 часа
САЩ прие законопроект за помощ на Украйна и нови санкции за Русия
9087
преди 22 часа


