ГОРЕЩО
СБЛЪСЪК В НС! Цончо Ганев провокира "Прогресивна България" - депутат на Радев го предупреди какво ще се случи с "Възраждане" (ВИДЕО)
ЦЪКА ФЕКАЛНА БОМБА ВЪВ ВАРНА: Кметът Коцев е проспал поредното безумие в "Баба Алино", изпражнения може да залеят всеки момент морето (СНИМКИ)
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
ТРОЯНСКИ КОН! Димитър Стоянов с ШОКИРАЩО разкритие - Тагарев оголил отбраната на България, дал ракети на Украйна на своя глава
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Втори опит за начало на делото за катастрофата с участието на Лютви Местан, при която загина 6-месечно бебе.
препоръчано
Инцидентът стана преди две години на пътя Кърджали - Маказа. Автомобилът на лидера на ДОСТ е излизал от отбивка и се е ударил в кола, движеща се по главния път.
Местан е обвинен, че е отнел предимство. Обвиняем е и бащата на загиналото бебе. Според прокуратурата той се е движил с несъобразена скорост и детето не е било в специално столче.
Това е втори опит делото да тръгне, след като през септември съдът го върна на прокуратурата.
Прокуратурата в Плевен задържа мъжа, влачил куче
6978
преди 20 часа
Задържаха рецидивист, опитал да убие с нож мъж в Студентски град
11120
преди 23 часа


