BG EN

Започна работа по дешифриране на „черните кутии“ на разбилия се в Русия самолет

ЧАС ПИК

Започна работа по дешифриране на „черните кутии“ на разбилия се в Русия самолет

2638
на 20.03.2016
Започна работа по дешифриране на „черните кутии“ на разбилия се в Русия самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Специалисти от Междудържавния авиационен комитет (МАК) започнаха работа по дешифриране на записващите устройства на разбилия се на летището в руския град Ростов на Дон „Боинг 738“ на авиокомпания „FlyDubai“, предава РИА Новости, цитирана от "Фокус".
Следственият комитет разглежда три основни версии за трагедията, отнела живота на 62 души: техническа повреда, лоши метеорологични условия и грешка на екипажа. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК