ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
Европа
Заради коронавируса: Властите в Италия с нов голям пакет мерки в подкрепа на икономиката на страната
7930
на 14.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Италия ще похарчат 55 млрд. евро за възстановяване на икономиката на страната и подкрепа на гражданите, пострадали от ситуацията около пандемията от коронавирусната инфекция. Това обяви премиерът на Италия Джузепе Конте, цитиран от ANSA и RT.
препоръчано
„Новите мерки в подкрепа на компаниите в страната са на стойност около 15 – 16 млрд. евро, като ще бъдат под различна форма: за по-малките ще предложим безвъзмездни компенсации”, заявява Конте.
Премиерът на Италия обяви още, че над 25 млрд. евро ще бъдат насочени за подкрепа на работниците и финансирането на принудителни обезщетения за престой и бонуси за самонаети.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК


