BG EN

ЗАРАЗАТА ВИЛНЕЕ И В НОВА ТВ: Водещата Мая Костадинова е с COVID-19

ГОРЕЩО
КУЛТУРА

ЗАРАЗАТА ВИЛНЕЕ И В НОВА ТВ: Водещата Мая Костадинова е с COVID-19

88636
на 06.11.2020
ЗАРАЗАТА ВИЛНЕЕ И В НОВА ТВ: Водещата Мая Костадинова е с COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Водещата на „Неделята на Нова“ Мая Костадинова е с COVID-19.

препоръчано

„Дойде време и аз да стана част от статистиката. PCR тестът ми е положителен. Симптомите не са леки“, обяви тя в профила си във Фейсбук.

 „Извинявам се на всеки, на когото е възможно да съм причинила неприятни емоции. Дано не съм заразила никого. Няма да Ви казвам как да се държите, всеки сам знае какво да прави. До нови срещи“, пише още Костадинова.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: На Водолеите изобщо не им се работи, Раците да внимават с домашните ремонти ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: На Водолеите изобщо не им се работи, Раците да внимават с домашните ремонти
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 3
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК