BG EN

ЗАРАЗА! Частен център за хемодиализа е новото огнище на COVID-19 в Добрич

Региони

ЗАРАЗА! Частен център за хемодиализа е новото огнище на COVID-19 в Добрич

16247
на 10.08.2020
ЗАРАЗА! Частен център за хемодиализа е новото огнище на COVID-19 в Добрич
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ново огнище на COVID-19 в Добрич - то е в частен център за хемодиализа. Заразени са четирима души от медицинския персонал и 11 от общо 25 пациенти, които ползват услугите на центъра.

препоръчано

Той се помещава на четвъртия етаж във Втора поликлиника, където е направена реорганизация на приема. Пациентите с бъбречна недостатъчност влизат през отделен вход от паркинга на сградата и достигат своя етаж в изолиран асансьор, съобщава БНТ.

В диализния сектор също има разделение на позитивни и отрицателни за коронавирус пациенти. Заразените са без клинични прояви и продължават лечението си. Здравното заведение продължава да работи нормално.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК