ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
6 751 са потвърдените нови случаи на заразяване с коронавирусната инфекция в Мексико за последното денонощие, съобщи ТАСС, като се позовава на данни от Министерството на здравеопазването на страната.
препоръчано
Така от началото на пандемията в страната заразените са вече 385 036 души. Броят на жертвите е 43 374, като само в рамките на последните 24 часа починалите от усложнения, предизвикани от инфекцията са 729 души.
Властите алармират, че само за последните две седмици заразените са 53 572 души, което свидетелства за сериозно ускоряване на разпространението на инфекцията.
свързани новини
40 000 починаха от коронавирус в Мексико, местните не вярвали в него
11147
на 24.07.2020
Президентът на Мексико критикува маските - не вършели никаква работа
12585
на 23.07.2020
Оздравелите в страната от началото на пандемията са 247 178 души.
Превод и редакция: ПИК
Над 6 000 нови случая на коронавирус в Мексико за последните 24 часа
12817
на 16.07.2020
Тревожни новини за разпространението на COVID-19 в Бразилия и Мексико
15988
на 14.07.2020


