ГОРЕЩО
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
Мануел Торес бе кореспондент на ТВ канала Ацтека, един от главните в страната
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Журналист бе застрелян в мексиканския щат Веракрус, един от най-опасните за работещите в медиите. С новата жертва вече шест стават убитите репортери от началото на годината в Мексико.
препоръчано
Застреляният Мануел Торес бе кореспондент на ТВ канала Ацтека, един от главните в страната. Куршумите го застигнаха в град Поса Рика, на 300 км от столицата Мексико, уточнява АФП.
Щатите Гереро, Оахака и Веракрус са сред най-опасните за журналистите в Мексико. От 2010 г. досега във Веракрус са убити 18 журналисти.
ИЗВЪНРЕДНО! "Ислямска държава" уби племенниците на наш журналист
33976
на 12.05.2016
Опитаха да убият известен турски журналист
11139
на 06.05.2016
Северна Корея задържа журналист на Би Би Си
8700
на 09.05.2016


