BG EN

Застреляха министър като куче в първите часове на нова година

Африка

Застреляха министър като куче в първите часове на нова година

19864
на 01.01.2017
Застреляха министър като куче в първите часове на нова година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на околната среда на Република Бурунди е застрелян от неизвестни нападатели в ранните часове на неделя в столицата Бужумбура, съобщи полицията, предава агенция AFP, цитирана от "Фокус".
54-годишният Емануел Нийонкуру, министърът на водите, околната среда и планирането на страната, е бил „убит от престъпник с пистолет по пътя към дома му (на министъра – б.пр.) в около 00:45 ч. (местно време – б.пр.)“, обясни в публикация в социална мрежа говорителят на полицията в Бурунди.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК