ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден скоростен шампион влезе в полезрението на пловдивската полиция, докато пътува към морето.
"Мерцедес" със софийска регистрация е заснет от камера на пловдивската полиция да се движи с 233 км/ч по автомагистрала „Тракия” в участък с максимално допустима скорост от 140 км.
Автомобилът е пътувал в посока Бургас.
Водачът се класира автоматично за „черния списък” на нарушителите, заснети със скорост над 200 км/ч по магистралата.
препоръчано
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Заснеха джигит със 133 км през Пловдив
19241
на 26.06.2020
Джигит шашна катаджиите - профуча със 180 км/ч при ограничение 60
11778
на 18.06.2020
Джигит профуча из Каспичан със 135 км/ч
8196
на 13.05.2020
КАМИКАДЗЕ НА ПЪТЯ: Софийски джигит шпори с 224 км/ч по „Тракия“
44734
на 07.05.2020


