BG EN

Затвориха басейн в Бургас заради безцеремонно уриниране

Региони

Затвориха басейн в Бургас заради безцеремонно уриниране

7996
на 14.11.2013
Затвориха басейн в Бургас заради безцеремонно уриниране
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Басейнът в Младежкия дом в Бургас временно е затворен, съобщава „Флагман". Причината е, че след направена проверка са били открити надвишени стойности на амоняк във водата. Това на практика означава голямо количество урина, според източник от Регионалната здравна инспекция.

„Водата е напълно сменена, в момента я нагряваме и ако резултатите от анализа са в необходимите стойности, вероятно басейнът ще работи в понеделник", каза Катя Делчинова, директор на Младежкия културен център. Тя потвърди, че басейнът не работи от събота. Взети са нови проби за анализ, което според Делчинова е рутинна профилактика.

В момента се очакват резултатите от новите проби, взети от контролната инспекция.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК