ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бранителят Велислав Боев напуска Спартак Варна. За това намекна самият той в социалните мрежи. 18-годишният футболист пусна публикация, в която благодари на "соколите".
препоръчано
"Спартак Варна - една любов! Благодаря ви за всичко. Беше чест за мен!", написа младокът във Фейсбук.
Боев е юноша на Спартак, а на 18 години се присъедини към първия отбор. Той е записал 46 мача, в които е направил 2 асистенции и е вкарал 1 гол за варненци.
"Соколите" ще тренират до 14 декември, като не е изключено да дойдат и чужденци на проби. Новият треньор Димитър Димитров вече намекна, че ще има сериозна селекция тази зима.
свързани новини
Пламен Гетов се завръща в Спартак (Варна)
14085
на 11.11.2022
Херо с ултиматум към Спартак (Варна)
8763
на 24.10.2022
Беласица взима бивш играч на ЦСКА
5471
преди 3 часа
Пирин обяви кризисен режим
4021
преди 3 часа
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
9569
преди 7 часа


